Доброї всім пори доби, Гость!
Рада вітати вас на сайті) !

Меню сайту


Категорії розділу

Наруто Узумаки [2]
всё по нему =)
Аніме Серії на перегляд [4]
Серії на скачку [1]Фан - арт [0]
ваші малюнки по аніме
Біографії героїв [1]
все-все про наших улюбленців
Повнометражні мультфільми по Наруто [1]
Повнометражні мультфільми [0]

Музика


Міні-чат


Наше опитування

Скільки аниме ви подивились крім Наруто ?
Всього відповідей: 21


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Обновления:
Новинки манги Наруто: тут
Остання серія аниме Наруто: ось тут
Новини про світ "Наруто": здеся

Наруто Узумакі — головний персонаж манґи- і аніме-серіалу «Naruto». Наруто - член команди №7, яка складалася з нього , Саске Учіга і Сакури Гаруно. Зараз він входить у команду Ямато (Наруто, Сакура, Сай , Ямато) .

Слово наруто в японській мові може означати «вихор», «водоверть», символ @ або один з видів камабоко (нарізаної рибної пасти) з червоною спіраллю, яка використовуваних для приготування рамену (улюбленої страви Наруто). Слово "узумакі" також може означати «водоверть», «воронка».

Масаші Кішімото, автор манги, в одному з недавніх інтерв'ю американському виданню журналу «Shonen Jump», заявив, що ситуації, в які потрапляє Наруто (особливо в Академії), інколи нагадують ті, що траплялися з ним самим в дитинстві.

Наруто завжди займав перші місця в рейтингу популярності персонажів журналу «Shonen Jump» (за винятком шостого сезону, коли він зайняв четверте місце).

Наруто — головна дійова особа серіалу, шумний, гіперактивний і рухливий підліток-ніндзя, в тілі якого в його дитинстві четвертий Гокаґе ув'язнив демона Дев’ятихвостого Лиса, що напав на Селище Листя. Батьки Наруто загинули того дня. Ставши Ґеніном , Наруто швидко прогресує, розвиваючись як шінобі. Згодом Наруто знаходить друзів, які роблять його життя щасливим.

ДИТИНСТВО  : Наруто ріс без батьків які загинули як тільки Наруто народився . Його батько четвертий хокаге Минато Намікадзе   віддав своє життя . щоб зупинити демона-лиса який напав на Коноху ( демона викликав Учиха Мадара він -же Тобі ), а матір Кушина Узумаки загинула коли пробувала стримувати лиса ( Кушина является другим джинчуріке девятихвостого ) і тому Наруто не пам'ятає своїх батьків .

Він ріс , як непотріб - всі його цуралися і закликали не спілкуватися з ним . Хоча був наказ третього хокаге Сарутобі про проявлення до Наруто поваги , оскільки цього просив батько Наруто перед своєю смертю , але мало хто сприйняв це всерйоз - всі вбачали в Наруто демона а не доброго і щирого хлопчика .

його не визнавали і тому він різними способами старався привернути до себе увагу - в основному через свої вихітки . Не добившись , чого він поставив перед собою він дає собі клятву " Я стану хокаге , це мій шлях ніндзя , я не здамся поки не стану Хокаге - і тоді ви всі мене визнаєте !!!"  з цими словами на устах він упорно тренерувався щоб колись стати Хокаге .

Наруто не знав за демона всередині - поки йому не відкрив цю таємницю вчитель із академії . І саме в цю ніч він зміг відкрити чакру рівня джоніна на техніці Тіні клонів . Його вчитель Ірука , з яким Наруто не міг наладити ніяк відносини , побачивши таку силі техніки все-ж дозволив Наруто стати генином ( спочатку він провалив екзамен на геніна основною задачою було зробити клонів ) оскільки побачив в ньому великий потенціал  .

Отримавши звання геніна на цьому всі справи не кінчаются - Наруто приписали в одну команду з троїх геніном і  наставником джоніном . Склад :

В одній з ним команді Саске ( чи Сасуке ) Учиха - головний суперник Наруто , але він не бажає його вбита - навприти превзойти його , але йому це доволі таки тяжко далось ......

Сакурой Харуно - в яку Наруто закоханий . Сакура на відміну від саске краще відносится до Наруто . В Сакури відмінний контроль чакри , що дало її премущество в ніндзітсу .

І наставником джоніном Хатаке Каташи ( чи Какаши ) - так , як у Каташи є Ширінган який надає йому можливості до копірування і передбачення техніки противника його прозвали Копірующий Ніндзя Листу . Каташи працював до того в АНБУ що доводить його великі здібності .

Перше пробудження Девятихвостого лиса

Вперше Наруто використовував силу Девятихвостого, коли його команда ескортували одного скупого мостобудівника на його батьківщину. Під час битви на мосту Саске і Наруто воювали з ніндзя по імені Хаку, який ув'язнив їх в «будинок з крижаних дзеркал». Наруто постійно користувався технікою тіньових клонів і перевитратив сили, однак, завдяки цьому Саске зміг вперше розбудити свій Шарінган й розгадати прийом, використаний Хаку. Під час чергової атаки тіньових клонів Хакуо сильно поранив Наруто (так, що той втратив свідомість), але Саске прикрив його своїм тілом. При думці про те, що один загинув Наруто оскаженів і цим пробудив Девятихвостого лиса, якого до того стримувала накладена на Наруто в дитинстві печатка, з часом ослабла. Сила Девятихвостого була така, що у Наруто миттєво зажили всі рани і він з легкістю поранив Хаку, хоча до цього удвох з Саске вони не могли його навіть подряпати. Злість була настільки сильна, що Девятіхвостий подарував Наруто дуже багато чакри, внаслідок чого він став практично невразливий. Незвичайною здатністю Наруто є також його впертість у досягненні своїх цілей

ДРУГЕ ПРОБУДЖЕННЯ ЛИСА
 

Екзамен на чуніна перестав бути таким після нападу Орачимару , ніндзя відступника з Конохи який зажадав зруйнувати її , і зради Піска . Була використана техніка призава - краші ніндзя Піска і Звуку обєднались , щоб призвати жахливу триголову змію яка розгроміла велику частину деревни . Також хотіли використовувати джинчуріке однохвостого Гаару , якому був назначин бій з Саске . Гаара відступи в , Саске погнався за ним а слідом : Наруто з Сакурою і Шикару в наздогін . Саске використав чидорі і цим самим виснажив себе . Сакура попала в техніку Гаари . Шикамару потрапив в засаду . Залишився один лише Наруто прити сильнішого з піска Гаари .....

Другий раз демон був задіяний при битві з Гаарою - ніндзею з Скритого Піска . Це , так можна сказати , був бій джинчуріків - Гаара являвся джинчурікі першого демона який керував піском .
                                               В Наруто майже закінчилась його власна чакла , але він все-ж призвав  Жабу , але через свою "нецепкість "  Наруто змінює подобу  Жабйого Боса перетворюючи його фактично в лиса . Наруто переміг Гаару тим самим допоміжши Гаарі зрозуміти хто він і врятувати Коноху
 

Саске залишає Коноху

Через деякий час команда №7 відправляється на чергову місію, в ході якої Саске зазнає сильних поранень. Після одужання завдяки Тсунаде, Саске стає все більш невпевненим в собі, побачивши, що різниця в силі між ним і його братом, якому він жадає помститися, стає все більшою і більшою. Тому Саске вирішує покинути Селище, Сховане в Листі і прилучитися до Орочімару для отримання сили. Проте Орочімару має намір використовувати його як резервуар для своєї душі, використовуючи заборонену Техніку Безсмертя, таким чином отримавши його Шарінган. Сакура намагається зупинити Саске при виході з селища, але непритомніє, отримавши удар в потилицю від нього. Тсунаде посилає в гонитву за ним команду з п'яти чоловік, серед яких є і Наруто Узумакі. Наруто вдається досягти Саске на межі Країни Звуку, але він програє важкий бій зі своїм колишнім товаришем, який залишає його непритомним, але живим.ЦІЛЬ
Програвши Саске Наруто не здався - він всіми силами старався знайти хочаб якийсь доказ того , що Саске живий і зясувати його місце знаходження . Зрештою він дає слово Сакурі , що верне друга в Коноху і сам відправляєтся на тренероки з санином Джираєю . Тепір у Наруто є три роки щоб навчитись нових технік які допомогли-б вернути Саске . Наруто поставив перед собою нову ціль схарактерезувавши її так :
" Що я за хокаге , якщо я не врятував друга "
Так , поставивши перед собою ціль врятувати друга , здобути силу і повагу Наруто відправляєтся в странствия .......

на цьому закінчився 1 сезон аниме .

Друга частинаНаруто в другій частині

У пізніх розділах манґи показується Наруто що подорослішав (там йому вже 15 років) і змінився. Він став набагато серйознішийм, вищим (раніше він був найнижчим у Академії), сильнішим, швидшим і навіть розумнішим. Деякі його якості все-таки залишаються такими ж: він виявляється єдиним зі всіх однолітків, хто залишився на рівні Ґенін — всі останні за два з половиною роки, що залишилися за кадром, отримали ранг Чунін, а деякі навіть Джонін (Неджі,Канкуро і Темарі) і Казекаґе Ґаара.


Пам'ятаючи про свою ціль врятувати Саске він зайнявся його пошуками .  Наруто спас Гаару від Акацукі , тим самим наблизив себе до таємної бази Орачимару .  З часом до них приєднався Сай нічого не понімаючий по ролі відчуттів ніндзя із корня АНБУ .

Також був на час замінений і Какаши - його замінив Ямато токож з АНБУВ такому складі вони і напали на базу Орачимару і зустрілись з Саске ,який став неймовірно сильним  . Та так і не встиг Нарурто договорити з Саске як він зник.....

Наруто не міг привикнути до думки , що Саске став таким сильним і він сам вирішив удосконалити свій расенган запустив в нього свою природню стихію - повітря


так і не довіши техніку до кінця Наруто змушений виступити на підтримку Шикамару і його команді в битві з Хіданом і Какузу . Наруто задіяв цю техніку в бою він переміг Какуза а Хідана - Шикамару , але ціна занадто велика - можлива втрата рук при наступному використані . Та його це не зупиняє , адже він як-не- як стримится стати хокаге . а це вибір не із легких !!!

Тим часом почав бігати по коносі слух , що Саске переміг Орачимару . Наруто це обрадувала -  він подумав , що Саске повернется назад , але не тут то було Саске переміг Итачі і вступив в Акатсукі разом з його новою командою .

Тим часом Джирая вирішуя розізнати про Пейна . Він направився в деревню Дождя , але неочікуючи зустрітись з сильним противником -він загинув .

Як тільки Наруто дізнався про смерть Джираї він фактично впав в депресію . Але всеж прийщов снормальне положення він вірішив навчитися режиму відшельніка на горі Міябоку а старого учителя Джираї мудриця жаб .

Пробувши певний час там і оалодівши деякими знаннями про сенджутсу він вірішив венутись в коноху . але як тільки він вернувся він побачив , що Пейн напав на Коноху

При помощи призванных им огромных жаб, техникам двух жаб-мудрецов, а также использовании Режима Отшельника совместно с теневыми клонами, Наруто удалось уничтожить 5 из 6 тел Пэйна. На последнее из тел одновременно напали пришедшая на помощь Хината и Фукасаку, однако оба получили серьёзные ранения, и переполнившие Наруто чувства ненависти высвободили сразу 4 хвоста Демона-Лиса, постепенно увеличившись до шести и восьми. В тот момент, когда казалось, что Наруто сорвёт печать и Кюби вырвется на свободу, в подсознании юноши возник[4] Четвёртый Хокагэ, сделавший так, что при появлении 8-ми хвостов это и должно было произойти. Он рассказал Наруто о том, что именно он его отец и что за нападением Девятихвостого на Коноху несколько лет назад стоял «человек из Акацуки, носящий маску». Впервые узнавший правду о родителях, и бесконечно радостный от того, что кумир его детства оказался его отцом, Наруто сумел подавить в себе Девятихвостого и вскоре уничтожил шестое тело Пэйна. Затем ему удалось обнаружить человека, управлявшего этими телами — Нагато, бывшего ученика Дзирайи.

Нагато предстал перед Наруто очень худым человеком, спина и руки которого были подключены к передатчикам чакры. После разговора с ним и находившейся рядом Конанриннэгана оживил всех погибших во время его нападения на Коноху. Конан высказала желание вернуться в Деревню, скрытую в дожде и заботиться о её жителях. Наруто же стал настоящим героем своей деревни выяснилось, что Нагато всего лишь искал мира, переняв идеи Дзирайи, но после смерти друга Яхико его вера во взаимопонимание людей ослабла и он воспользовался идеей друга о необходимости показать людям ту же боль, прежде чем они начнут понимать друг друга. Яхико уже в виде одного из тел Пэйна помогал ему в этом. Нагато стал нести боль в этот мир, надеясь, что когда-нибудь эта боль остановит желание начинать войны. Но тем самым он создавал «круги ненависти», которые в своё время обещал Дзирайе разорвать. Воля Наруто не поддаваться ненависти и напоминание о данном обещании заставили Нагато вспомнить собственные мечты детства, которые по иронии судьбы передались Наруто. Нагато признал, что хотя в своё время у него не хватило сил поверить в себя самого и поверить в Дзирайю, он может поверить в Наруто, и что именно он должен продолжить поиски мира за него. Нагато, измотанный долгим сражением, ценой собственной жизни использовал сложнейшую технику и силой риннэгана оживил всех погибших во время его нападения на Коноху. Конан высказала желание вернуться в Деревню, скрытую в дожде и заботиться о её жителях. Наруто же стал настоящим героем своей деревни.

Продовже не за горами .....Зрівняймо час)
Пошук

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту

ЗОШ№1м.Дубно

Школа Радости

Наша кпопка