Доброї всім пори доби, Гость!
Рада вітати вас на сайті) !

Меню сайту


Категорії розділу

Наруто Узумаки [2]
всё по нему =)
Аніме Серії на перегляд [4]
Серії на скачку [1]Фан - арт [0]
ваші малюнки по аніме
Біографії героїв [1]
все-все про наших улюбленців
Повнометражні мультфільми по Наруто [1]
Повнометражні мультфільми [0]

Музика


Міні-чат


Наше опитування

Скільки років ви цікавитесь аніме ?
Всього відповідей: 21


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Обновления:
Новинки манги Наруто: тут
Остання серія аниме Наруто: ось тут
Новини про світ "Наруто": здеся


Саске Учіха (яп. うちは サスケСасуке Учіха)— персонаж манґа- і аніме-серіалу «Naruto», створеного і намальованого манґакою Масаші Кішімото. Він — колишній член команди № 7, яка на час його перебування складалася з нього, Сакура Харуно, Наруто Узумакі та Какаші Хатаке. Саске належав до Дев'ятки Новачків.


В рейтингах аніме журналів Саске не має собі рівних. Він з великим відривом випереджає головного персонажа Наруто. Його ім'я походить від імені ніндзя Саске Сарутобі. «Учіха» — віяло, яке є символом його клану. В Японії віяло учіва використовували на придворних церемоніях, для захисту солдатів від стріл, і особливо для раздмухання вогню. Клан Учіха (а також Саске) використовують техніки, основані на вогні. Входить в топ пятірку найсильніших героїв манги та аніме серіалу Наруто яка до слова складається із Учіхи Мадари, Учіхи Саске, Учіхи Ітачі, Наруто та Нагато.

Саске — мовчазний і холодний хлопець. Його дитинство було надзвичайно трагічним, набагато страшнішим, ніж у кого-небудь із серіалу. Після того, як його брат винищив весь клан, Саске перестав бути безтурботною і веселою дитиною, натомість він став замкненим та ізольованим. Головною ціллю свого життя вважає помсту старшому брату — Ітачі Учіха, і прагне відродити свій клан. Тому заради досягнення мети намагається стати сильнішим будь-яким чином.

Саске — справжній геній, а також найкращий з-поміж Дев'ятки Новачків. Його стиль ведення бою практично завжди рятував команду. Саске — прекрасний стратег, його продумані дії та неймовірні атаки роблять його надзвичайно небезпечним супротивником.

Завдяки тому, що Саске завжди найкращий, а також вродливій зовнішності і крутизні, Саске користувався величезною популярністю у дівчат. Однак його це зовсім не цікавило. Спершу, потрапивши у команду № 7, Саске був цим невдоволений, а саме через шалену закоханість в нього Сакури і зневагу до Наруто. Однак, через деякий час, Саске почав цінувати і поважати їх, а Наруто став його найкращим і найвідданішим другом. Саме Сакура, Наруто і Какаші змогли дещо пробудити почуття Саске, вони були єдиними людьми, які розуміли його, з ними він знову став щасливим.

Характер

Саске Учіха — таємничий та серйозний хлопець. Трагедія дитинства назавжди змінила його. Надзвичайно рідко можна побачити Саске посміхаючись, він намагається не показувати свої почуття. Однак насправді Саске хвилюється за своїх друзів, просто не показує цього. Саске дуже самостійний, рішучий і впевнений. Його мета — вбити брата, тому Саске завжди запитує себе, чи він достатньо сильний, щоби подолати його. Саме ця мета і є рушійною силою для Саске, через неї він завжди змагається з найкращими і хоче перевірити, чи він кращий за них.


Відносини між персонажами

Стосунки Наруто і Саске спочатку ґрунтувалися на взаємній нелюбові. Однак, згодом Саске починає поважати свого напарника, відчуваючи його силу і відданість команді. Через деякий час хлопці зрозуміли, що вони є найкращими друзями, і з того часу, хоча й продовжували бути суперниками, стали набагато ближчими між собою. Саске визнав, що Наруто- найдорожча йому людина, і тільки він розуміє, що Саске насправді відчуває.

Однак, покинувши Коноху, Наруто перепиняє шлях Саске. Під час їхнього поєдинку розкриваються справжні почуття товаришів. Хоча Саске переміг Наруто, він не вбиває його і, таким чином, відмовляється від Манґекьо Шарінґану.

Відносини із Сакурою ґрунтувалися на її шалених почуттях до Саске. Однак хлопець не відповідав їй взаємністю. Єдиним моментом, коли він визнав, що Сакура йому дорога, був поєдинок із Ґаара.

У момент, коли Саске покидає Коноху, Сакура стає у нього на шляху. Але Саске не зупиняється. Йому важко покидати свою команду, але своїми словами він показує, що повністю байдужий до Сакури.

Людиною, яку Саске найбільше ненавидить, є його брат — Ітачі Учіха. Цю ненависть він проносить через все своє життя. Заради вбивства брата Саске живе, тому він готовий на все, навіть покинути Коногу і пристати до Орочімару, тільки щоб дістати достатньої для вбивства брата сили.

Перша частина

ДитинствоСаске в дитинстві

Саске народився у клані Учіха — найлегендарнішому і наймогутнішому клані Конохи. Його сім'я складалася з нього, батька Фуґаку Учіха, матері Макото Учіха та старшого брата — Ітачі. Саске дуже любив свою сім'ю, однак йому доводилося рости у тіні старшого брата. Саске, натомість, всіляко намагався його перевершити, просячи Ітачі допомогти йому у тренуваннях. І хоча Ітачі завжди відкладав тренування, час, проведений зі старшим братом, був святом для маленького Саске.

Однак згодом почали проявлятися дивні властивості поведінки Ітачі. Він мало не вбив членів свого клану, і лише Саске вдалося зупинити брата. Після цього інциденту батько починає більше приділяти увагу малому Саске. Він навчає сина Техніки Вогню, яка притаманна всім членам клану. Хоча спершу Саске не зміг опанувати цю техніку, завдяки своїм наполегливим зусиллям він вивчив це джутсу швидше, ніж у свій час це зробив Ітачі. Продемонструвавши батькові те, чого він досяг, Саске вразив Фуґаку. Тоді батько вперше сказав Саске, що він пишається ним. Це був найщасливіший момент у житті хлопця.

Але батько додав ще одне, він сказав Саске не слідувати шляху Ітачі. Вся сім'я помітила, що щось сталося зі старшим сином. До того ж Саске помітив зміну Шарінґану в очах Ітачі. Дізнавшись від батька про те, що для цього виду Шарінґану потрібні особливі умови, Саске починає роздумувати, як Ітачі досяг рівня цього Доджутсу.

На наступний день, повернувшись пізно з Академії, Саске застав весь свій клан вбитим. Вбігши в кімнату, він побачив убитих батьків. Поряд стояв Ітачі. Саске вирішив, що брат знайшов убивцю, але Ітачі атакував брата. Саске перелякався, і в розпачі запитав брата про скоєне. Після невдалої спроби атакувати Ітачі, Саске кинувся втікати, однак брат одразу ж перепинив йому шлях. Він розповів про те, що вбив усіх членів клану, а Саске він залишає в живих тільки тому, що він навіть не вартий смерті. Також Ітачі розповів про свій новий Шарінґан- Манґекьо Шарінґан . Цей вищий рівень Доджутсу з'являється лише після того, як вб'єш свого найкращого друга.

Ітачі сказав братові мстити. Він сказав, що єдиний спосіб його пермогти — отримати Манґекьо Шарінґан. А на даний момент Саске занадто слабкий, щоб перемогти Ітачі. Також Саске повинен ненавидіти свого брата кожною клітиною свого тіла, тільки така ненависть допоможе йому вбити Ітачі.

З того моменту Саске більше не був веселою і безтурботною дитиною. Він замкнувся в собі, поставивши єдиною метою життя вбити свого брата і відновити клан.

Команда № 7Команда № 7. Зліва направо: Саске Учіха, Сакура Харуно,Наруто Узумакі та їхній сенсей Какаші Хатаке

Закінчивши Академію Ніндзя із найвищим результатом, Саске був направлений у команду № 7, що складалася з нього , Наруто Узумакі та Сакури Харуно. Спершу Саске не хотів бути членом цієї команди через велику неприязнь до Наруто і шалені почуття, які Сакура відчувала до нього. Тому перші місії, які проходили в команді, не мали злагоди і командного духу. Однак, під час тесту з дзвіночками, який Какаші провів з учнями, Саске проявляє велику відданість напарникам і завдяки його вчинку команда № 7 починає тренування з Какаші.

Під час першої серйозної місії у Країні Хвиль Саске підставляє власне тіло під удар Хаку. Таким чином, він рятує друга від смертельної атаки. Останніми словами Саске закликає Наруто не дозволити його мрії загинути.

Наруто, схвильований смертю друга, лютує і випускає Дев'ятихвостого Лиса. Згодом виявляється, що Саске не загинув. З того моменту Наруто і Саске стали найкращими друзями.

Під час Екзамену для підвищення у званні до рівня Чунін Саске доводиться зустрітися у бою з неймовірно сильним противником — Орочімару. І коли вже Саске от-от мав перемогти, застосувавши свої найсильніші техніки, Орочімару показує свій істинний облік. Він кусає Саске, поставивши на Саске тавро Проклятої Мітки. Цей момент назавжди міняє життя Саске.

Саске вижив. Прокинувшись у Лісі Смерті, він відчуває величезний прилив сил, що дані Проклятою Міткою. Він з легкістю перемагає ніндзя Селища Звуку, що атакували його команду. Перед тим, як вбити одного з них, Сакура зупиняє Саске, таким чином Саске відсилає Прокляту Мітку назад, що робить його тіло ослабленим.

Під час ІІ туру Екзамену Саске зустрічається в поєдинку з Йорой Акадо. Саске пермагає, однак йому постійно заважає Проклята Мітка. Після поєдинку Какаші частково її запечатує.

У ІІІ турі Саске доводиться зустрітися з Ґаара- найсильнішим Ґеніном Селища Піску. Навчений нової техніки («Чідорі»), Саске сильно атакує свого супротивника. Однак саме під час цього матчу Орочімару атакує Коноху. Темарі і Канкуро забирають Ґаара. Саске продовжує їх переслідувати, однак Ґаара починає трансформуватися у Демона Шикаку. На щастя, саме вчасно на допомогу Саске приходять Наруто і Сакура. Їм вдається перемогти Ґаара.

Саске залишає Коноху


кадр поєдинку Наруто та Саске


Незадовго після цього в Коногу прибуває брат Саске — Ітачі зі своїм напарником Кісаме. Дізнавшись про появу ненависного брата, Саске лютує. Він кидається йому назустріч, але йому бракне сил перемогти Ітачі. Натомість, поразка прозводить до того, що Саске знову замикається в собі, починає люто ненавидіти Наруто, який сильно прогресував як ніндзя. Здобутки Наруто проводять Саске до думки, що він сам не навчився нічого.

Через деякий час, повернувшись із місії, Саске не стримується. Він відкрито заявляє Наруто про бажання зустрітися з ним у поєдинку. У самий пік битви втручається Какаші, він роз'єднує супротивників. Саске розлючений, він йде геть. Какаші слідує за ним, каже йому забути про помсту. Саске заявляє, що помста- єдине, що тримає його у житті. Какаші покидає Саске, залишивши подумати, що значать Наруто і Сакура в його житті.

Та у цей момент на Саске напають ніндзя Селища Звуку, послані Орочімару для того, щоб переманити Саске на його бік. Ворожі ніндзя демонструють Саске свої Прокляті Мітки, і Саске вирішує йти з ними до Орочімару. Таким чином він хоче дістати достатньо сили, щоби перемогти свого брата.

Дорогою до виходу із селища Саске зупиняє Сакура, яка зрозуміла наміри хлопця. Однак її благання і освідчення в коханні ще більше переконали Саске у правильності його рішення. Завдавши Сакурі удар в потилицю, Саске дякує їй за все і покидає Коногу.

Четвірці Звуку вдається перевести Прокляту Мітку Саске на Другий Рівень. Саме в цей момент прибуває команда Коноги. Ніндзя Листя перемагають Четвірку Звуку, однак найголовніший бій між Саске і Наруто програний. Саске, використавши силу Проклятої Мітки, подолав Наруто навіть у формі Демона Лиса.

Однак вбити непритомного найкращого друга Саске не зміг. Покинувши селище, Саске не чинить так, як би хотів його брат. Він вирішує слідувати власному шляху.

Друга частина

Саске в другій частиніНова зустріч


У ІІ частині Саске з'являється в 300 главі. Його особистість залишилася практично незмінною. Навчаючись у Орочімару, Саске досягнув неймовірного рівня, став достатньо сильним навіть для Ітачі.

В аніме показано Саске у І серії ІІ частини. Він проявляє зміну ставлення до Наруто і Сакури. Вперше зіткнувшись із Саєм, Саске майже ним не цікавиться, більше уваги проділяючи Орочімару. Водночас, Саске — єдиний зі всіх, хто відноситься до Орочімару зневажливо. На відміну від Кабуто, що зве Орочімару володарем (Орочімару-сама), Саске звертається без будь-якого суфікса.

Повстання проти ОрочімаруЧерез деякий час тіло Орочімару починає відділятися, використовуючи потрібний момент, Саске атакує його. Спершу Орочімару трансформується у гігантську змію, однак Саске вдається перемогти її силою ІІ рівня Проклятої Мітки. Згодом Орочімару проводить ритуал переселення душі у тіло Саске, однак тому вдається зупинити її завдяки власному Шарінґану. Таким чином, Саске перемагає Орочімару.

Його сила зросла до такого рівня, що він здатен перемогти тисячу воїнів. Після вбивства Орочімару Саске формує команду під назвою «Змія», яка допомагатиме йому у пошуках Ітачі. Команда складається із Саске, Суйґетсу, Джуґо та кунойічі Карін.

Кожен новий член команди володіє якоюсь певною особливою силою, що і привернуло увагу Саске. Ця команда допомагає Саске у його подальших боях, і з нею Саске нарешті досягає мети — знаходить Ітачі.

Саске та Ітачі

Плакат з темою " Саске проти Ітачі та мета Наруто повернути Саске в Коноху"

Саске з Ітачі

Через деякия час Саске зустрічається у поєдинку з Дейдарою. Під час битви цих найсильніших ніндзя Дейдара створює свій найсильніший вибух, однак Саске вдається врятуватися від нього за допомогою неймовірно складного Джутсу Заклику. Дейдара, натомість, гине.


Після цього Саске прямо йде до своєї мети. У таємному місці клану Учіха відбувається його поєдинок з Ітачі. Обидва супротивники рівні за силою, однак Саске вдається заманити Ітачі у пастку. Під час бою Ітачі розповідає Саске про справджню причину вбивства всього клану. Саске, натомість, озвучує мету свого життя — він вб'є всіх власників Манґекьо Шарінґану.

Після тривалого і запеклого бою супротивника використали всі непереможні і древні техніки клану Учіха. Коли у Саске вже не залишилося чакри, Ітачі вважав, що переміг молодшого брата. Однак завдяки останній техніці Саске і частковому звільнення Орочімару, якого він поглинув, Саске вдалося перемогти.

Поєдинок завершився смертю Ітачі. Нарешті збулася найбільша мрія Саске. Однак після бою він настільки ослаб, що впав непритомним прямісінько біля Ітачі. Після цьог його тіло забирає Тобі, член «Акацукі». У таємному місці він каже Саске, що є Мадара Учіва, засновник клану Учіха. Після розповіді про злочин Ітачі від Тобі, Саске розуміє, що насправді його брат був вимушений винищити свій клан, а залишив Саске живим, бо справді його любив. Саске змінює назву своєї команди з «Змія» на «Яструб» і приєднюється з товаришами до «Акацукі».

Робота в «Акацукі»Саске в Акацукі

Нова мета Саске — помститися старійшинам Конохи, які змусили Ітачі піти проти клану. Та спочатку він приєднюється до «Акацукі», за що Тобі обіцяє віддати йому силу Восьмихвостого. Команда «Яструб» вирушує на пошуки Хачибі (Восьмихвостого) і вступає в бій з ним. Саске використовує Манґекьо Шарінґан і нові техніки, получені після бою з Ітачі — Цукуйомі і Аматерасу. Хачибі трансформується у свою справжню форму — бик з восьмома щупальцями — і ранить Суйгецу. Битва була б програна, якби не чорний вогонь Аматерасу, що його активізував Саске. Але під техніку попадає і Карін та получає багато ран. Саске і Дзюго забирають поранених і відносять Восьмихвостого до «Акацукі». Пізніше виявляється, що це не він, а лише трансформоване щупальце. Справжній Хачибі уникає «Акацукі».Що буде далі? А далі Саске получає нове завдання проникнути в таємне місце де повинні були зібратися всі хокаге і убити Данзо!Попавши в Акацуки Саске Дізнається провду від Тобі про Ітачі, що брат вирізав цілий клан по прямому приказу 3 хокаге! Саске оголошує новий сенс свого життя помститися Коносі за будь яку ціну!Проникнувши на зібрання акацуки Саске, Карін, Фукецу і Джуго були помічені і почалась сутичка.

Саске в складі команди Яструб

Саске вступив в схватку з Райкаге - найсильнішим ізкаге. Молодому Ічіхови довелося використати щойно пробуджене сусанно адже його шерінган неміг бачити швидкі рухи Райкаге і за його стилі молнії яка слугувала як для защити так і для швидкого переміщення.Райкаге хотів нанести удар по Саске який був покритий технікою сосанно та саске щей використав Аматерассу який він на відмінно від свого брата Ітачі уміє міняти його форму та створювати і поглинати його дезавгодно покривши своє Сусанно чорним полумям. Райкаге наніши удар саске при цьому поранивши його запалив свою руку чорним вогнем яку і відрізав своєю технікою блискавки.


Цікаві факти (на котрі вікіпедія бідна)


- Учіха(Утиха) в перекладі означає веєр 

- Саске напевно найбільше із всіх конохівців піддався насмішкам зі сторонів фанатів (одна з його кличок соска)

- Улюблений персонаж автора манги Наруто 

- головною його технікою є техніка вогяняної кулі(катон фушингаши но джутсу)

- Коли команда "ястріб" встіпила в бій з восьмихвостим , Саске здадав про один із уроків Каташи - "хто пошущує правила - відброс , але той хто залишає своїх друзів напризволяще - і того гірше"Зрівняймо час)
Пошук

Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

ЗОШ№1м.Дубно

Школа Радости

Наша кпопка